Школьный лагерь "Эколандия"

 

 

 

 

 

 

МЕРАПРЫЕМСТВЫ

выхаваўча –аздараўленчай установы “Лагера «Экаландыя»

дзяржаўнай установы адукацыі

“Пескаўская сярэдняя школа Мастоўскага раёна”

 

 

Мерапрыемствы

Дата

правядзення

Удзельнікі

Месца правядзення

Адказныя

25.03.2024 г.

Дзень  зносін

1

1.Аперацыя «Мой атрад»

8.30-9.00

выхаванцы

лагера

атрадны кабінет

Войтка Ж.А.

Жылінскі Г.Г.

2.Гадзіна зносін “Добры дзень, лагерь!”

10.00-11.00

выхаванцы

лагера

атрадны кабінет

Войтка Ж.А.

Жылінскі Г.Г.

3.  Творчая майстэрня

“Вясенняя палітра”

11.00-12.00

выхаванцы

лагера

атрадны кабінет

Войтка Ж.А.

Жылінскі Г.Г.

4.Гадзіна здароўя

  “Вясёлыя эстафеты”

12.00-13.00

выхаванцы

лагера

стадыён

Войтка Ж.А.

Жылінскі Г.Г.

5.Відэасалон “У гасцях у казкі”

13.00-13.30

выхаванцы

лагера

кабінет інфарматыкі

Войтка Ж.А

Жылінскі Г.Г.

6.Чэлендж –селфі

“#Злюбімайкнігай”

14.00-15.30

выхаванцы

лагера

школьная бібліятэка

Войтка Ж.А.

Жылінскі Г.Г.

7.Інфа-рэха.

Падвядзенне вынікаў

15.40-16.00

выхаванцы

лагера

рэкрэацыя

Ι паверх

Войтка Ж.А.

Жылінскі Г.Г.

26.03.2024г.

Дзень здароўя

2

1.Фізкульт-размінка .

Танцавальны флэшмоб

 

8.30-9.00

выхаванцы

лагера

спартыўная зала

Аптарчык М.І.

    Войтка Ж.А.

2.Віктарына “Бяспеку ў кожны дом”

10.00-10.30

выхаванцы

лагера

атрадны кабінет

Аптарчык М.І.

    Войтка Ж.А.

3.Наведванне  ФАК “Прынёманскі”

10.30-13.00

выхаванцы

лагера

г.Масты

Аптарчык М.І.

    Войтка Ж.А.

 

4.Экскурсія  на ААА “Рагозніцкі крухмальны завод”

 

13.00-14.00

выхаванцы

лагера

г.Масты

Аптарчык М.І.

    Войтка Ж.А.

5. Гадзіна здароўя “ На спартыўнай хвалі”

14.00-15.30

выхаванцы

лагера

 атрадны

кабінет

Аптарчык М.І.

    Войтка Ж.А.

6. Інфа-рэха.

Падвядзенне вынікаў

15.40-16.00

выхаванцы

лагера

рэкрэацыя

Ι  паверх

Аптарчык М.І.

    Войтка Ж.А.

27.03.2024 г.

Дзень эколага

3

1.Фізкульт-размінка .

Танцавальны флэшмоб

 

8.30-9.00

выхаванцы

лагера

спартыўная зала

Войтка Ж.А.

Жылінскі Г.Г.

2.Чэлендж “Табе, мая  Радзіма, прысвячаю”

10.00-11.00

выхаванцы

лагера

атрадны

 кабінет

Войтка Ж.А.

Жылінскі Г.Г.

3.Экалагічны дэсант

11.00-12.00

выхаванцы

лагера

школьны лес

Войтка Ж.А.

Жылінскі Г.Г.

4.Акцыя “Прывітанне, птушкі!”

12.00-13.00

выхаванцы

лагера

школьны лес

Войтка Ж.А.

Жылінскі Г.Г.

5.Гульня “Экалагічны калейдаскоп”

13.00-13.30

выхаванцы

лагера

кабінет

інфарматыкі

Войтка Ж.А

Жылінскі Г.Г.

6.Алімпійскія гульні “Біятлон-шар-бум”

14.00-15.30

 

выхаванцы

лагера

стадыён

Войтка Ж.А.

Жылінскі Г.Г.

 

7.Інфа-рэха.

Падвядзенне вынікаў

15.40-16.00

выхаванцы

лагера

рэакрэацыя

Ι паверх

Войтка Ж.А.

Жылінскі Г.Г.

28.03.2024г

Дзень роднага края

4

1.Фізкульт-размінка .

Танцавальны флэшмоб

 

8.30-9.00

выхаванцы

лагера

спартыўная зала

Аптарчык М.І.

Цярэшка С.В.

2.Экскурсія “ 7 цудаў аграгарадка Пескі”

10.00-13.00

выхаванцы

лагера

аг.Пескі

Аптарчык М.І.

Цярэшка С.В.

3.Віктарына “Подзвігу народа-жыць у вяках”

13.00-13.30

выхаванцы

лагера

кабінет інфарматыкі

Аптарчык М.І.

Цярэшка С.В.

4. Гадзіна здароўя .Калаж

“Усім, хто хоча быць здаровым”

14.00-15.30

выхаванцы

лагера

атрадны

 кабінет

Аптарчык М.І.

Цярэшка С.В.

 

5. Інфа-рэха .Падвядзенне вынікаў

15.40-16.00

выхаванцы

лагера

рэкрэацыя

Ι паверх

Аптарчык М.І.

Цярэшка С.В.

29.03.2024 г.

Дзень адкрыццяў

5

1.Фізкульт-размінка .

Танцавальны флэшмоб

 

8.30-9.00

выхаванцы

лагера

спартыўная зала

Аптарчык М.І.

Жылінскі Г.Г.

2. Музейны  занятак “Беларускія традыцыі”

10.00-11.00

выхаванцы

лагера

школьны музей

Аптарчык М.І.

Жылінскі Г.Г.

3.  Творчая майстэрня

“ Вясенняя палітра”

11.00-12.00

выхаванцы

лагера

атрадны

 кабінет

Аптарчык М.І.

Жылінскі Г.Г.

4.Наведванне ФАК “Прынёманскі”

12.00-13.30

выхаванцы

лагера

г.Масты

Аптарчык М.І.

Жылінскі Г.Г.

5.  Гістарычны круіз “Расія –Беларусь:мы адзіны народ”

14.00-15.30

выхаванцы

лагера

школьны музей

Аптарчык М.І.

Жылінскі Г.Г.

6. Інфа-рэха .Падвядзенне вынікаў

15.40-16.00

выхаванцы

лагера

рэкрэацыя

Ι паверх

Аптарчык М.І.

Жылінскі Г.Г.

30.03.2024 г.

Дзень талентаў

6

 

1.Фізкульт-размінка .

Танцавальны флэшмоб

 

8.30-9.00

выхаванцы

лагера

спартыўная зала

Войтка Ж.А.

Цярэшка С.В.

2.Конкурс паштовак  “Паштоўка.by”

9.00-10.00

выхаванцы

лагера

атрадны кабінет

Войтка Ж.А.

Цярэшка С.В.

3.Экскурсія ў сельскую бібліятэку “Пескі”

10.00-11.00

выхаванцы

лагера

сельская бібліятэка “Пескі”

Войтка Ж.А.

Цярэшка С.В.

4.  Інтэлектуальны марафон “Кругагляд”

11.00 -12.00

выхаванцы

лагера

атрадны кабінет

Войтка Ж.А.

Цярэшка С.В.

5. Хэппінг “Знаходлівы падарожнік”

12.00-13.30

выхаванцы

лагера

стадыён

Войтка Ж.А.

Цярэшка С.В.

6.Хіт-парад “Сузор’е талентаў”

14.00-15.30

выхаванцы

лагера

актавая зала

Войтка Ж.А.

Цярэшка С.В.

7.  Інфа-рэха .Падвядзенне вынікаў

15.40-16.00

выхаванцы

лагера

рэкрэацыя

Ι паверх

Войтка Ж.А.

Цярэшка С.В.

30 марта, суббота

День талантов

подробнее...
29 марта, пятница

День открытий

подробнее...
28 марта, четверг

День родного края

подробнее...
27 марта, среда

Дзень эколага

подробнее...
26 марта, вторник

Дзень здароўя

подробнее...
25 марта, понедельник

"Дзень зносін"

подробнее...
Ещё в этом разделе